2013/07/09

Blogger of the Week: SamiBlog Sami czytam od samego początku (niedługo miną 2 lata). I jest moim ulubionym blogiem z rysunkami. Przez ostatnie miesiące podziwiałam Sami, że potrafi pogodzić wykonywanie projektów na uczelnię z prowadzeniem bloga (mi to kiepsko wychodziło). Zawsze trzymam za nią mocno kciuki. Mam nadzieję, że dalej będzie dodawać swoje śliczne rysunki na bloga :)

I readi Sami's blog from the beginning (2 years). This is my favorite blog with drawings. Over the last few months I was impressed that Sami found time for making university projects and drawings for the blog (I wasn't good at it). I always keep my fingers crossed for her. I hope that she will be still showing her works on blog :)
Follow on Bloglovin

18 komentarzy:

 1. Racja to świetny blog♥Śliczna ilustracja ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. w jakim programie robisz te dzieła? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się, blog wygląda na bardzo fajny, będę tam częściej zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. też uwielbiam ten blog ;)
  prześliczna ilustracja

  OdpowiedzUsuń
 5. Z postu na post co raz bardziej się przekonuję do cyklu tych notek, dzięki nim mogę podziwiać nowe barwne osoby, a jeżeli chodzi twoją ilustrację to znakomita, kobieta na niej jest bardzo podobna do prawdziwej Sami ;)
  Jeżeli mogę, prosiłbym Ciebie o sprawdzenie swojej poczty (gmail). Parę miesięcy temu wysyłałem wiadomość, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie będzie tak i tym razem ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że przekonujesz się do tych postów :) Niestety nie dostałam nadal od Ciebie maila :( Spróbuj jeszcze raz wysłać na aj.eixample@gmail.com Sprawdzę jeszcze w spamie.
   A.

   Usuń
 6. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam, ślicznie zilustrowałaś postać :) Będę tutaj często wpadać, zostaje obserwatorem ;) Napisałam do Cb e-mail, mam nadzieję, ze szybko odpiszesz :)
  Styl Bycia

  OdpowiedzUsuń
 7. Też czasami czytam jej bloga ; )

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny blog i przepiękne ilustracje ;)
  Zapraszam do siebie ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawy blog, będę wpadać częściej :))
  mam konkurs więc zapraszam do wzięcia udziału :))
  +obserwuje; *

  maymiodek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Również bardoz lubiei czytam od początku blog Sami :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
A.