2012/04/30

Giveaway

Przez to, że ciągle się uczę do matury nie mam czasu rysować. Dlatego przygotowałam dla was znowu rozdanie z WHO :) Niedługo na blogu dodam instrukcje jak zrobić nagłówek na bloga :)

Bransoletki WHO? przypominają właścicielom każdego dnia o miłych wspomnieniach, ważnych momentach. W ich kreowaniu bierze udział przyszły właściciel. Wystarczy tylko wybrać słowo, kolor sznurka i gotowe :D

Sama jestem szczęśliwą posiadaczką trzech takich bransoletek. Jak je mój tata określa druciaczków :D1.ZASADY:
1) Zostań publicznym obserwatorem bloga (jeśli jeszcze nie jesteś).
2) Polub blog na Facebooku TUTAJ
3) Polub WHO? na Facebooku TUTAJ
4) Zostaw komentarz pod tym postem z imieniem i mailem.
5) Napisz jaki napis chciałabyś/chciałbyś na swojej bransoletce (maksymalnie 7 liter). Wybierz kolor sznurka z galerii TUTAJ
6) Napisz uzasadnienie, dlaczego chcesz taki napis na bransoletce. Co to słowo dla Ciebie znaczy? O czym Ci przypomina?
OPCJONALNIE:
7) Polubić moja pracę, która bierze udział w konkursie:  TUTAJ

2. NAGRODY:
Zwycięzca dostanie swoją bransoletkę WHO?

3. TERMIN:
Czas zgłaszania do 5.05.2012 (12:00)

4. WYNIKI:
5.05.2012 po godzinie 12:00

5. KTO WYGRYWA?
Osoba, której uzasadnienie najbardziej mi się spodoba :)


38 komentarzy:

 1. Daria
  limonka235@wp.pl

  Napis: Team
  Kolor: 008 pudrowy

  Wybrałam ten napis ponieważ przypomina mi on najlepsze, najśmieszniejsze i w ogóle naj chwilę w moim życiu. No i oczywiście przypomina mi wakacje, czy ferie zimowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasia
  katarzynasasiad@wp.pl
  Kolor 008 Pudrowy
  Napis: '' freedom '' Ponieważ lubię być niezależną i zdecydowaną osobą. Kojarzy mi się z czasem kiedy nie potrafiłam głośno wyrażać swojego zdania- na szczęście dzięki mojemu wspaniałemu chłopakowi nabrałam więcej pewności siebie i ''wolności'' ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Obserwuję jako Maja.
  2 i 3. Lubię
  4.Maja
  maja.niekrasz@gmail.com
  5. Kolor 008 pudrowy
  napis: enjoy
  6.Uzasadnienie;
  Chciałabym mieć rzecz, która idealnie wyrażałaby moją osobowość. Teraz wszystko jest 'takie same', a chciałabym mieć coś, co będę mieć tylko ja. Jestem spontaniczna, czasem chamska, ale miła i sympatyczna. Napis na bransoletce przypomina mi, by cieszyć się życiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie na blogu też rozdanie w którym można wygrać taką bransoletkę :))

  czekam na instrukcję tworzenia nagłówka ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. 1) Jestem już obserwatorem.
  2) Polubiłam
  3) Polubiłam
  4) imię: Sandra email: light-in-eyyes@wp.pl
  5) napis: believe kolor: 004 czekoladowy
  6) Słowo believe oznacza UWIERZ. To jest tak jak by dla mnie mottoo kiedy jestem u kresu wytrzymałości, kiedy chcę się poddać, kiedy już stracę w siebie całą wiarę to mówię sobie uwierz i to naprawdę działa.wszyscy zawsze powtarzają mi uwierz w siebie a więc wierze. to słowo kojarzy mi się również z moimi rodzicami którzy nigdy nie powiedzieli mi: jak nie chcesz to nie musisz, tylko zawsze mówili możesz więcej więc rób to na ile możesz. dlatego kiedy mi się coś nie uda mówię uwierz i idę dalej. też myślę że jestem osobą która dąży do celu jaki sobie obierze i nie poddaje się. dlatego ta bransoletka byłaby dla mnie coś w tym stylu jak taki motywator. :>

  OdpowiedzUsuń
 6. O ! Znowu można wygrać bransoletki ! ^^
  imię : Kasia
  e-mail : katerinaa@onet.pl
  napis : Balance
  kolor : 007 Lazurowy

  Dlaczego taki właśnie napis ? Oznacza on równowagę (duchową, fizyczną i umysłową).
  Napis ten na bransoletce sprawi, że jego właścicielka będzie żyła w harmonii, spokoju i pozbędzie się wszelkich negatywnych emocji. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kamila
  kamila.procner@op.pl
  kolor: czerwony
  napis: friends

  Chciałabym wszystkich moich przyjaciół mieć zawsze przy sobie, ale niestety jest to niemożliwe. Wielu z moich przyjaciół głównie tych których poznałam w czasie cudownych obóz wakacyjnych, jest rozproszonych po całym kraju i widujemy się może 2 razy w roku. A przyjaźń to dla mnie jedna z najważniejszych wartości. Bransoletka z tym napisem może w jakiś sposób sprawiłabym, że oni zawsze będą przy mnie, że gdy na nią spojrzę to przypomnę sobie o tych wszystkich cudownych wspólnych chwilach które spędziłam z moim przyjaciółmi. Bo w końcu kim bylibyśmy gdyby nie nasi przyjaciele :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasia
  hikatrinone@gmail.com
  Napis: freedom
  Kolor: 008 pudrowy
  Najwazniejsza w zyciu jest wolonośc.
  nie potrzeba tutaj sie rozpisywać freedom i już :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ania
  2002.aprilen@gmail.com
  napis- Ania
  kolor sznurka- jasnofioletowy
  napis jest banalnie prosty ale dla mnie bransoletka z takim słowem będzie miała wielką wartość. otóż słowo Ania oznacza moje imię i będzie mi to przypominać o dzieciństwie oraz wszytskich wspólnie spędzonych chwilach z moją przyjaciółką również Anią.

  OdpowiedzUsuń
 11. 1) Obserwuje od dawna
  2)Polubilam jako Trzymaj Fason
  3)Polubiłam jako Trzymaj Fason
  4)Elwira e-mail ogarnijsie63@interia.pl
  5)Napis Elwira kolor różowy
  6)Dla czego chciała bym ten napis?bo to jest moje imie ono jest niespotykane i bardzo je lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Daria O.
  omena27@o2.pl
  Obserwuję jako Darioszka
  Napis: dreams kolor sznurka: czerwony
  By pamiętać, że marzenia należy spełniać, a nie tylko je posiadać :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Niedługo u mnie na blogu też będzie rozdanie bransoletek WHO. zapraszam :)

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 14. u mnie też rozdanie WHO :)
  http://fashionbeautylife-paula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. 1) 2) 3)zrobione
  4) Kasia
  katevscherries@gmail.com
  5)napis:blog kolor: 007 Lazurowy
  6) dlaczego blog? bo jestem blogerką. Już prawie rok prowadzę go tutaj i zaczynam dostrzegać jak ukształtował się mój charakter, zmienił gust dzięki prowadzeniu go. Trudno, że nie jest zbyt popularny, najważniejsze jest ile dał mi jako autorce. A nas popularnością pracuję. Nosząc ten napis na nadgarstku będę pamiętać o tym moim małych miejscu w sieci i będę dzięki niemu zdeterminowana do działania w jego zakresie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dominika
  dominika-gierszewska@wp.pl
  Kolor sznurka: różowy
  Napis: imagine
  Oznacza to wyobraźnia. A tak szczerze, co byśmy bez niej zrobili? Każdy powinien ją posiadać, bez niej nasze życie byłoby nudne, monotonne i ,,realne,,. A przecież fajnie jest mieć bujną wyobraźnię, dzięki niej wiele ciekawych rzeczy może nam się przytrafić.

  OdpowiedzUsuń
 18. Natalia
  natila1233@wp.pl
  kolor sznurka: 008 pudrowy
  Napis :zmiany
  Ostatnio miałam dużo problemów,przez które mogłam stracić przyjaciółkę i koleżanki.
  Musiałam się zmienić.Myślę że ta bransoletka,a właściwie jej napis będzie przypominał mi o zmianie w moim życiu,że musiałam coś zmienić nie tylko dla siebie ale i dla bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anna
  szlumpf@buziaczek.pl

  Napis : Imagine
  Kolor : 006 Granatowy

  Imagine - wyobrażać sobie, fantazjować, wyimaginować. Albo po prostu: wyobraź sobie. Cokolwiek chcesz: inny świat, inne życie , innych ludzi. Wszystko można sobie wyobrazić, potrzeba odrobinę kreatywności. I fantazjowanie nie jest zarezerwowane tylko dla artystów czy ekscentryków. Jest dla każdego. Dla mnie. Jest to dla mnie chyba najważniejsze słowo. Bez wyobraźni pewnie zamknęłabym się w sobie i siedziała gdzieś teraz ubrana w szary wielki sweter, uciekając przed ludźmi tylko dlatego, że jestem inna. Wyobraźnia pomaga. Konstruuje świat, jaki bym nam najbardziej podpowiadał, pozwala dzięki temu wczuć się w sytuacje, przenieść się do "Krainy Czarów" Nie jestem do końca pewna jak jeszcze mogłabym to wytłumaczyć. Ale wiem, że to dla mnie ważne, po prostu to sobie wyobraź.
  "To co wyobrażone , jest prawdziwe" - Wiesław Myśliwski.
  ps. Wolę go po angielsku, ponieważ jest krótsze i "znaczy więcej".

  OdpowiedzUsuń
 20. Ania
  anusia109@autograf.pl

  Napis: dreamer
  Kolor: 008 pudrowy

  Dreamer - myślę, że tak w jednym słowie potrafię opisać siebie. W jednym i najtrafniejszym słowie. Moje życie składa się z marzeń. Czasami myślę, że marzę zbyt wiele i są to marzenia nierealne. Ale jakiekolwiek by one nie były - wierzę w nie. Buduję sobie na nich życie i konsekwentnie do nich dążę. Nie wiem, czy wystarczająco uzasadniłam swój wybór, może wypowiedziałam się trochę nie na temat. Ale jedyne co zawsze przychodzi mi do głowy, gdy muszę opisać siebie jest to, że jestem niezaprzeczalną marzycielką z ogromnymi ambicjami. Ta bransoletka będzie w pewien sposób wyrażeniem mnie samej.

  OdpowiedzUsuń
 21. Marta P-B
  koniczyna_marta@interia.pl
  Napis-GOVEGE
  Sznurek- 002 Neonowy zielony

  GO VEGE- Ponieważ Weganizm to mój styl życia z czego jestem dumna i nie zamierzam się tego wstydzić, mimo iż ma on wiele przeciwników i ilekroć oznajmiam iż jestem weganką (nie jem mięsa itp itd) muszę wysłuchiwać jakie to nie dobrze, tłumaczyć się i odpowiadać na pytanie Dlaczego!?

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ania
  Husi94@onet.pl
  Napis - LOVE
  Kolor sznurka: 004 Czekoladowy

  Napis "Love" - ponieważ to 4-literowe, najbardziej znane słowo na Świecie, które przypomina nam o uczuciach do drugiej osoby.
  Jestem pewna, że ta bransoletka przypominałaby mi , że nie można do nikogo chować urazy, powinniśmy kochać każdego człowieka,
  nikogo nie ranić,niezależnie od jego koloru skóry, pochodzenia, stylu życia, ilości pieniędzy-Żyć w zgodzie. I to właśnie pierwszy
  powód wyboru tego słowa.Drugi zaś powód to ten-, że jestem 18-letnią dziewczyną pierwszy raz prawdziwie zakochaną i wyraz ten
  ma dla mnie wielkie znaczenie i dla każdego ,kto wie co one oznacza.Czasami Miłość jest męką, ale brak miłości śmiercią, dlatego
  warto kochać i być kochanym. Kiedy jednak stracę moją miłość, gdyż wszystko jest możliwe to popatrzę na moją bransoletkę , przeliteruję na głos : LOVE
  i nie przestanę w nią wierzyć, bo wiem, że miłość przychodzi nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak i na pewno się znów pojawi w moim sercu, ponieważ każdemu
  zostało to dane. Następny powód - bransoletka będzie mi przypominała osoby ,które już odeszły z tego Świata i jak bardzo je kochałam i za Nimi tęsknię.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wiola
  wiolcia14@autograf.pl
  Napis: dream
  Kolor: 006 Granatowy
  Uzasadnienie:
  Ponieważ powinniśmy marzyć gdyż może wkrótce nasze maszenia się spełnią.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kasia
  kulotacio@gmail.com
  Kolorek 007: Lazurowy
  Proszę o napis ,,Sky"
  Dlaczego ten napis? Będzie upamiętniał wieczory spędzone w cudownym towarzystwie, wpatrując się w niebo, w gwiazdy. Napis również będzie mi świetnie przypominał o zabawnych rozmowach na Skype ze znajomymi ;) Niebo jest niebieskie, a to mój ulubiony kolor. Zawsze lepsze to co dobre: Niebo-Piekło. Czuję jakiś sentyment do tego słowa.

  OdpowiedzUsuń
 26. Kasia
  kajka197@wp.pl
  Napis : "Close"
  Jak każdy wie słowo "Close" oznacza między innymi zamknąć , a według mnie każdy człowiek powinien zamknąć zły rozdział w swoim życiu i zacząć otwierać nowy który będzie o wiele lepszy od poprzedniego . Ja osobiście popełniłam dużo błędów w moim życiu , przez co wiele razy załamywałam się psychicznie . Napis "Close" na nadgarstku przypomni mi w każdej niezbyt dobrej chwili o tym że trzeba zakończyć to co jest złe i iść dalej .

  sznurek : lazurowy .

  OdpowiedzUsuń
 27. Piękne brensoletki! <# Wyjątkowo oryginalne :)

  Ja zapraszam na GIVEAWAY - do wygrania mnóstwo par OKULARÓW SŁONECZNYCH! :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Iza
  aellia@op.pl
  Kolor: 015 Jasnozielony
  Napis: dream
  Dlaczego? Ponieważ marzenia są wszystkim, co mamy. Dają nam nadzieję, uśmiech, energię, napędzają do wstawania z łóżka każdego dnia. Jest jeden cytat autorstwa Carla Sandburga, który uwielbiam i który doskonale oddaje rolę snów w naszym życiu: Nothing happens unless first a dream. Dlatego nie przestawajmy marzyć i marzenia, nawet te najbardziej szalone i z pozoru nierealne spełniajmy, bo to właśnie od marzeń wszystko się zaczyna, to z nich utkany jest cały nasz wszechświat.

  OdpowiedzUsuń
 29. Magdalena
  czmadzia7@gmail.com
  kolor 012 różowy
  napis: Power
  Dlaczego? Bo mam w sobie siłę, by żyć, by iść przez życie z wysoko podniesioną głową, nie wstydzić się błędów, cieszyć z sukcesów; oddychać! :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Julia, julia_baloniak@interia.pl
  kolor sznurka - beżowy.
  napis - believe
  dlaczego? - BELIEVE - jest to wyraz tworzący moje motto życiowe "believe in yourself". Gdybym parę razy zwątpiła w siebie, na pewno nigdy nie zostałabym tym kim teraz jestem. Wiara to coś, co pcha mnie w stronę zdobywania świata, spełniania siebie. Często, gdy zdaję sobie sprawę, że zadanie postawione przede mną jest za trudne, powtarzam sobie "uwierz w siebie!". Nie wiem czy to gra mojej psychiki, czy coś innego - ale zawsze wtedy mi się udaje. Co więcej BELIEVE to wyraz, przy którym dorastałam. Rosłam słysząc wciąż "uwierz w siebie!" - tylko dzięki temu jestem dziś silną i niezależną nastolatką. Dlatego też sądzę, że gdybym miała taki wyraz na bransoletce, przypominałby mi o tym, do czego dążę - byłby moją motywacją życiową.


  + oczywiście polubiłam Twoją pracę:D

  OdpowiedzUsuń
 31. obserwuję jako Rapuncela
  rapuncelam@gmail.com
  Julia
  kolor: 005 Jasnobrązowy
  napis: Marcin
  Dlaczego?
  Dlatego, że tak ma na imię mój dobry kolega. Chciałabym tą ozdobą sprawić mu przyjemność. Pewnie by się ucieszył :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Imię: Ewelina
  Email: ewelinajamrozik11@wp.pl
  Napis: nirvana
  Kolor: 006 granatowy
  Dlaczego?: Nie chodzi tu tylko o sam zespół( który oczywiście uwielbiam). Nirwana jest to stan wiecznej szczęśliwości, nie dający się pojąć ograniczonym rozumem ludzkim, a tym bardziej słowami. Oznacza osiągnięcie doskonałości.

  OdpowiedzUsuń
 33. Taki inny tyo bransoletek ale ładne:)
  obserwuje;)

  OdpowiedzUsuń
 34. Mam na imię Iga. E-mail: igulwu@wp.pl
  Chciałabym napis "Night"
  Kolor sznurka:008 Pudrowy
  Napis Night jest dla mnie ważny, bo wiąże się z pewną historią. Lubię go bo oddaje wolność, spokój i zabawę w jednym, zamiast trzech słów jest jedno. A jeśli chodzi o tę historię, było to tak: Poszłam na imprezę, taką typową domówkę do kolegi. Były tam moje koleżanki i ktoś, kto mi się podobał. Nie zdradzę imienia :) Będzie ciekawiej i tajemniczo... Graliśmy chyba w monopol, kiedy wybiła 11 PM. Położyliśmy się spać, bo była to impreza z nocowaniem. W duchu jesteśmy dziećmi, więc opowiadaliśmy sobie historie o duchach. W sumie nawet się ich bałam, ale tylko trochę :) Zgasło światło, w sensie, że nie było prądu. Ktoś mnie do siebie pociągnął, pomyślałam, że Angelika, bo ona się wszystkiego boi... Nagle usłyszałam szept: "Kocham Cię. No..h...b...c..". W miejscu gdzie jest dużo kropek, nie usłyszałam. Ale bełkot złożył się w całość. Wyszło mi "Noc". Kiedy skończyliśmy szkołę wyjechał. Nigdy go potem nie spotkałam. Chciałam go zawsze spytać o ten bełkot, ale została mi tylko "Noc".
  Dlatego ten napis jest dla mnie ważny. On był moją pierwszą miłością. A "Night" Przypomina mi o nim...

  OdpowiedzUsuń
 35. jestem patrycja , mail : zaynmalik@autograf.pl
  chciałabym napis : Oskar, kolor sznurka : 006

  napis oskar, to dla mnie nie tylko imię. dwa lata temu po raz pierwszy odwiedziłam polski bałtyk. spotkałam tam swoją pierwszą miłość. spotykaliśmy się codziennie przez dwa tygodnie. aż.. zniknął. bez słowa, pożegnania. Nazywał się oskar. Tyle o nim pamiętam. nie mam nawet jego zdjęcia. jest dla mnie bardzo ważny. mimo upływu lat nadal go kocham, codziennie rano wstaję i wierzę, ze pewnego dnia go odnajdę. ta bransoleta symbolizowałaby dla mnie miłość, szczeście, mając ją na ręce czułabym,że jest blisko mnie.

  OdpowiedzUsuń
 36. these bracelets are so pretty! your blog is amazing. love the banner, and love the contents. spent a good amount of time browsing. i am now following you via google from usa! i'd be honored if you connect with me, too. :) hoping to visit again. cheers!
  xoxo,
  jasmine
  ADAM ❤ ALEX

  OdpowiedzUsuń
 37. Thanks for thе marvelous posting! I dеfinitelу
  еnjoyed reaԁing іt, you will be a great author.
  I will ensure that I bοοkmaгk your blog аnd will
  oftеn come back later on. I wаnt to encouгаge yоurself to contіnue your great job, have
  a nice weekend!

  Herе is my blog ... www.Vapornine.com
  Here is my webpage

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
A.