2011/10/17

Glasses - szkic


Jestem miło zaskoczona, że wczoraj na blogu pojawiło się 10 nowych Obserwatorów :) Ostatnio na kilku blogach pojawiły się posty o moim blogu. Linki do nich możecie znaleźć poniżej.

I am impressed that yesterday on the blog there are 10 new Members:) Recently on several blogs appeared posts about my blog. Links to them can be found below.

fashionofashopaholic.blogspot.com 
szaroscgwiazd.blogspot.com 
kreatorkawlasnegozycia.blogspot.com 14 komentarzy:

 1. congrats on the additional subscribers! i love this drawing, did you make this? i wish i could have one for my blog, it'd be fantastic!!

  JOIN MY GIVEAWAY!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog jest genialny i już ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie dziwię się takiej popularności na Twoim blogu . : )

  OdpowiedzUsuń
 4. hm.. szczerze to twoje prace nie są jakieś znakomite ani zaskakujące..jeśli robisz je myszką to są w miare - ale jeśli na tablecie graficznym to raczej złe..nawet bardzo, strasznie taką niepewną masz kreskę, aż się patrzeć nie da na szkice a coloring i ogl cienowanie i tak dalej...leży i kwiczy..tak samo z anatomią tym bardziej że 'przerysowujesz' sylwetki itd. Ogólnie w twoich pracach jest też wiele błędów ale da się je wybaczyć. Wydaję mi się że większość ludzi czytających bloga naprawdę nie ma pojęcia jak wyglądają naprawdę piękne obrazy...A do tego masz 18 lat, a wrażenie mam jakbyś przygodę z rysunkiem zaczęła jakieś dwa miesiące temu.
  Masz jednak talent.

  Taka prosta i treściwa moja wypowiedź, ale pamiętaj że trening czyni mistrza. Na pewno dalej będę obserwowała twoje postępy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie Twoje prace są świetne, zwłaszcza, że sama nie mam za grosz talentu do rysowania.
  Super szkic<3
  Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne prace i wielki talent. Pamiętam jak szukałam kogoś takiego jak Ty, by wykonała prezent na mój rok z chłopakiem. Zapomniałam, że ciężko o tak utalentowane osoby, które równocześnie mają czas i są bezinteresowne.

  Pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów. I myślę, że będę tu zaglądać :]

  OdpowiedzUsuń
 7. Nooo to już nam internetowa gwiazda rośnie:D
  tak dalej trzymaj!;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz niesamowity talent! Nie mogę oderwać oczu od Twoich prac:o

  OdpowiedzUsuń
 9. swietny szkic- czekam na dalszą częsć rysunku:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
A.