2015/09/19

TRAVELANKA: FOOD


W każdym projekcie mam swoją ulubioną część. W przypadku mojej pracy dyplomowej była to podstrona food. Pracowałam nad nią bardzo długo, ponieważ chciałam aby wyszła perfekcyjnie. 

Przed rozpoczęciem pracy dyplomowej nie zdawałam sobie sprawy ile drobnych szczegółów trzeba zaprojektować przy stronie internetowej. Trzeba było przewidzieć każdą interakcję (np. co się stanie jak najedziesz myszką na zdjęcie, a co jak klikniesz na nią). Dzięki temu projektowi dużo się nauczyłam i mogę teraz ta więdze wykorzystywać przy zleceniach.

2015/09/10

TRAVELANKA: PLACES


Czas na kolejną cześć mojej pracy dyplomowej (licencjatu). Dotyczy ona podstrony "Places". Można na niej przeczytać więcej o konkretnym miejscu i zobaczyć jakie ciekawe restauracje tam się znajdują, lub jakie festiwale odbywają. 

Najtrudniejszą częścią pracy dyplomowej była praca na prawdziwym tekście, a nie jak to zwykle bywa Lorem Ipsum. Powodowało to utrudnienia w projektowaniu, trzeba było przewidzieć przyszłe zmiany strony jeżeli tekst zostanie zaktualizowany.

2015/09/04

SEPTEMBER'S GOALS
Po powrocie z Indii poleciałam do sklepu papierniczego po moje ulubione czarne długopisy w gwiazdki (czy znacie kogoś, kto ich nie kocha?). Na kilku kartkach papieru wypisałam kategorie zadań do wykonania (uczelnia, blog itp.). Potem zrobiłam listę rzeczy jakie powinnam zrobić. Gdy skończyłam spojrzałam na moje dzieło i przeraziłam się ile chcę zrobić w najbliższym czasie.