2013/01/30

GIVEAWAY


Zapraszam Was na rozdanie jakie organizuję razem z WHO. Możecie się zgłaszać na ich stronie: TUTAJ :)  Do wygrania jest ich nowa bransoletka WHO Chain.  Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda ten model. Dodatkowo szukają teraz 5 blogerek które będą chciały zaprezentować ten model na swoich blogach (szczegóły na ich stronie).
2013/01/23

Exam: Icon Design

Projekt z ostatniego poniedziałkowego egzaminu. Nie wiedziałam na początku roku akademickiego, ze projektowanie znaku jest takie trudne. Powyżej możecie zobaczyć wszystkie etapy projektowania. Za znak dostałam 4+ (19 punktów).

#1 Szkic
#2 Studium
#3 Obrys linearny
#4 Obrys płaszczyznowy
#5 Uproszczenie
#6 Siatka
#7 Znak
#8 Raster
#9 Tekstura
2013/01/22

Exam: Design Magazines and Websites
Wczoraj moim drugim egzaminem były wydawnictwa  i publikacje cyfrowe (mój ulubiony przedmiot). Zadaniem było zaprojektowanie magazynu oraz bloga. Mój projekt semestralny został doceniony za minimalizm i dostałam 6 (25 punktów). Mam nadzieję, że z innych przedmiotów też będzie mi tak dobrze szło :)


2013/01/21

Exam: SculptureSesja została oficjalnie rozpoczęta :D Ostatni miesiąc wyglądał tak:

6:00 Pobudka
8:00 - 18:00 Zajęcia na uczelni
19:00 - 3:00 Kończenie projektów na sesję
3:30 Spanie

Na szczęście sesja się rozpoczęła i teraz trzeba wszystko zaliczyć :) Ogólnie mam 14 przedmiotów na sesji. Dzisiaj była pierwsza 3, czyli: rzeźba, projektowanie wydawnictw i publikacji cyfrowych oraz projektowanie znaku.

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać jedno z trzech zadań na rzeźbę. Nie będę opisywać całej jego filozofii (ja sama za bardzo tego nie rozumiem). Powyżej możecie zobaczyć zdjęcia mojego modelu papierowego. Jako jedyna rzeźbę zaliczyłam na 5 (23 punkty) :D Bardzo się z tego cieszę! Codziennie będziecie mogli teraz oglądać moje projekty semestralne :)


2013/01/19

Inspiration#1  Lake
#2  Lake
#3  Forest
#4  Forest
#5  Forest Path
#6  Tracks
#7  Statue of Liberty
#8  Clouds
#9  Mountains


2013/01/12

Let It Snow


Wczoraj wychodząc z Akademii (po całym dniu wypalania oczek przed monitorem) zostałam zaskoczona przez śnieg :) Z rana nic, a nic nie zapowiadało, ze po południu zasypie Szczecin. Zrobiłam sobie kilka zdjęć upamiętniająca tą bajkową pogodę :)


2013/01/05

365 Sketches


Lista postanowień noworocznych już została stworzona i wisi na ścianie :) Co się na niej znajduje? Mogę Wam na razie przedstawić pierwszy punkt z długiej listy :)

Postanowienia noworoczne:

1. 365 Sketches - publikowanie codziennie jednego szkicu.
2. ...
3. ...

Postanowiłam założyć nowego Tumblr'a anniesketchbook.tumblr.com gdzie od 1 stycznia codziennie dodaję jeden szkic. Postaram się co sobotę wstawiać szkice z całego tygodnia tutaj :) Dzisiaj podsumowanie pierwszych 4 szkiców :)Neil Finn - Song of the Lonely Mountain


2013/01/01

Happy New Year!


Stało się :) Mamy 2013 rok. Powinniśmy być wszyscy z siebie bardzo dumni, ze przetrwaliśmy Koniec Świata i mogliśmy świętować nadejście kolejnego roku.

Dla mnie zeszły rok był wyjątkowy. Dostałam się na studia, przeprowadziłam do innego miasta i dzięki ciężkiej pracy spełniłam swoje marzenie (niedługo Wam o nim napisze). Oczywiście było też kilka nieprzyjemnych sytuacji jak operacja lub stracona animacja (tak, ta nad która pracowałam przez ostatni miesiąc, muszę robić wszystko od nowa).

Jestem pewna jednej rzeczy odnośnie 2013 roku. To będzie mój rok! Czeka mnie dużo pracy, ale ja w końcu to kocham. Życzę Wam, aby 2013 też był Waszym rokiem :)

Zmykam pisać listę postanowień :)