2012/05/31

ARMY GETS DOWN
Przepraszam wszystkich, że jeszcze nie odpisałam na maile. Ostatnie kilka dni pracowałam nad bluzą, którą widzicie powyżej :) Już się nie mogę doczekać kiedy zagości ona w mojej szafie. Co sądzicie o tym lwie?  Więcej o tych bluzach możecie dowiedzieć się na ARMY GETS DOWN

I apologize to everyone that haven't replied to emails. The last few days I worked on the sweatshirt that you see :) What do you think about this lion? More about these sweatshirt you can find out the ARMY GETS DOWN


2012/05/29

WHO


Wczoraj przez 3 godziny pracowałam nad nowym logiem dla WHO Niby wydaje się takie proste i nie skomplikowane. Początkowo miałam zupełnie inny pomysł na to logo. Miały być róże. W przerwie w rysowaniu poszłam po mój kalendarz, który znajdował się w moim plecaku. Wychodząc z pokoju obróciłam się aby jeszcze raz spojrzeć na mój plecak w azteckie wzorki. Po chwili miałam już w głowie nowy projekt :) Jak podoba Wam się efekt?

Od niedzielnego posta dostaję dużo maili od Was. Do jutra postaram się na nie wszystkie odpisać :)


2012/05/27

ARMY GETS DOWN


Bardzo dawno nie pisałam na blogu. Od początku maja bardzo dużo zaszło zmian w moim życiu. Zdałam matury :) Jestem bardzo zadowolona z ustnego polskiego 19/20 punktów :D W ten weekend byłam na przeglądzie teczek na Warszawskim ASP, dopiero 6 czerwca dowiem się czy przeszłam do kolejnego etapu rekrutacji.

Jednak nie chciałam dzisiaj pisać Wam o moim mało ciekawym "szkolnym" życiu. Chciałabym Wam powiedzieć o współpracy jaką nawiązałam. Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł o ilustratorkach. Jedna z nich namawiała do wysyłania swojego portfolio do różnych osób. Ta myśl mnie dręczyła przez kilka dni. Wysłałam kilka swoich prac do ARMY GETS DOWN. Może już ich znacie :) Produkują fantastyczne bluzy z nadrukami :) Nie spodziewałam się niczego. Byłam miło zaskoczona gdy dostałam odpowiedź, że chcą ze mną współpracować :D Będziecie niedługo mogli kupić dwie bluzy, które zaprojektowałam :) Dzisiaj pokazuję Wam jedną z nich :)

To the next post...
A.

2012/05/05

Wyniki


Było mi bardzo ciężko zdecydować, kto powinien wygrać. Każde uzasadnienie było niesamowite i każdemu należ się bransoletka WHO. Niestety tylko jedna osoba mogła wygrać.

Dla każdego kto brał udział w konkursie mam mały prezent. Na maila dostaniecie kod rabatowy na darmową wysyłkę. Działa on tydzień od 5.05.2012 do 12.05.2012.

Pora ogłosić zwycięzce :)

Gratuluję :) Jutro powinien pojawić się post jak zrobić nagłówek :)

To the next post...
A.

2012/05/01

Runway: Belle


Dwa dni temu wykonałam szybką pracę na konkurs Belle i Czytaj, nie pytaj. Z trzech prac z największą ilością kliknięć "Lubie to" zostanie wybrany zwycięzca. Bardzo ładnie proszę Was o pomoc w dostaniu się do finałowej trójki. Każdy głos bardzo się liczy. Jedyne co musicie zrobić to polubić moją pracę: TUTAJ :) Wszystkim bardzo dziękuję :)